Ten blog dotyczy mojej pasji...fotografowania! Jest ściśle powiązany z moim drugim hobby...gwiazdami...i nie mam tu galaktyki na myśli :) Mam ogromny zaszczyt spotykania na swojej drodze wspaniałych ludzi...znanych i lubianych...Mam to szczęście ,że mogę Ich "kadrować" na scenie i poza nią! W moje "sidła " wpadają ponadto moi synowie...oraz natura obok piękna której nie potrafię przejść obojętnie! Na blogu nie zabraknie także mojej ulubionej muzyki bez której nie wyobrażam sobie życia!

sobota, 5 sierpnia 2017

OSTRÓDA - DZIEŃ 2 - LA BOUCHE


La Boucheduet muzyczny stworzony przez wokalistkę Melanie Thornton i rapera Lane McCray, powstały w 1994 roku w Niemczech we Frankfurcie nad Menem.W Ostródzie w duecie z Lanem śpiewała Sophie Cairo.


Wokaliści pochodzili ze Stanów Zjednoczonych – ona z Charleston (Południowa Karolina), a on z Anchorage (Alaska). Poznali się w Niemczech, gdzie Melanie pracowała jako wokalistka studyjna, zaś Lane stacjonował wraz z siłami powietrznymi USA, w których służył jako zawodowy żołnierz. Oboje mieli już za sobą spore doświadczenie na estradzie. Melanie występowała w jazzowych i bluesowych kapelach, użyczała również swojego głosu w rozmaitych projektach muzycznych. Lane z kolei miał już na swoim koncie występy w teatrze muzycznym i w dance’owym projekcie Cold Cut. Za całym przedsięwzięciem La Bouche stał Frank Farian, odpowiedzialny wcześniej za sukcesy Boney M i Milli Vanilli.


Pierwszy singel zespołu La Bouche nosił tytuł Sweet Dreams. W 1995 roku duet wydał pierwszy amerykański singel – Tonight Is the Night. Jeszcze w tym samym roku ukazał się debiutancki album zespołu Sweet Dreams. W 1996 grupa występuje w Polsce na Sopot Festival w Sopocie. Również w tym roku ukazała się płyta z remiksami piosenek zespołu All Mixed Up. Po krótkiej przerwie zespół powrócił pod koniec 1997 z nowym singlem You Won’t Forget Me.


Na początku 1998 roku ukazała się trzecia płyta La Bouche A Moment Of Love, na której oprócz You Won’t Forget Me znalazły się ponadto takie utwory jak A Moment Of Love i S.O.S. W 2000 roku ukazał się kolejny singel All I Want, po którym Melanie Thornton rozpoczęła karierę solową. Decyzja odejścia z zespołu Melanie Thornton spowodowana była ambicjami artystki, która zapragnęła zmierzyć się z nowymi wyzwaniami. 24 listopada 2001 roku zginęła w wypadku lotu Crossair 3597 w okolicach Zurychu. Zastąpiła ją Natasha Wright, a od 2014 r. wokalistką zespołu jest Kayo Shekoni.


La Bouche sprzedali ponad 10 milionów płyt zyskując status „złota” i „platyny” w ponad 15 krajach.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz